... ÚVOD ...
 
 

 

Snowfall a Snowball - efekt sneženie, svetelné dekorácie a vianočné dekorácie

Samba Lighting System, s.r.o. - O nás

Firma Samba Lighting System pôsobí na trhu so svetelnými dekoráciami od roku 1994. Zaoberá sa dovozom, tvorbou a predajom produktov orientovaných na svetelnú dekoráciu - produkty Snowfall, Snowball a mnohé ďalšie. Spoločnosť počas doby pôsobenia vyhrala viacero významých konkurzov orientovaných na výzdobu v Bratislave ako aj v mnohých iných mestách na Slovenku i v Českej republike.

Naša firma Vám ponúka vianočnú výzdobu ulíc, námestí, budov, parkov, vianočných stromčekov (od tých najmenších až po tie najväčšie stromy na námestiach) pomocou rôznych svietiacich motívov a nápisov. Štandardné motívy je možné prispôsobiť podľa potreby (rozmery, spôsob úchytu, farebnosť, tvar), prípadne je možné vyrobiť úplne nové motívy podľa Vášho želania. Ďalej ponúkame rôzne svetelné girlandy, závesy, svetelné káble rôznych efektov, výrobky z umelého ihličia, plastové gule, ozdobné mašle rôznych veľkostí, prípadne aj samotný materiál pre výrobu vlastných svetelných dekorácií. Medzi najobľúbenejšie sa zaradila novinka - efekt sneženie Snowfall a Snowball.

Vzhľadom na to, že z väčša ide o produkty vyrábané "na zákazku", je nevyhnutný určitý čas (cca 2-4 týždne) na výrobu a následnú distribúciu (a montáž). Preto Vás prosíme, aby ste sa na nás obrátili včas, najmä v prípade špeciálnych požiadaviek. V súčasnosti vám okrem všetkého ponúkame novinku v našej ponuke, ktorými sú svetelné dekoráce Snowfall a Snowball.